
Kaskade Lucia VXA12 Stone Basin
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 Ă— 32 Ă— 15 cm |
| Brand | Kaskade |
| Finish | Matte |
| Material | Luxury Stone |
| Style | Oval |
| Warranty | 7 Years & additionally All Australian Consumer Law Rights apply |
| Waste Size | 32mm |
More Images








Kaskade Lucia VXA12 Stone Basin
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 Ă— 32 Ă— 15 cm |
| Brand | Kaskade |
| Finish | Matte |
| Material | Luxury Stone |
| Style | Oval |
| Warranty | 7 Years & additionally All Australian Consumer Law Rights apply |
| Waste Size | 32mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 Ă— 32 Ă— 15 cm |
| Brand | Kaskade |
| Finish | Matte |
| Material | Luxury Stone |
| Style | Oval |
| Warranty | 7 Years & additionally All Australian Consumer Law Rights apply |
| Waste Size | 32mm |
























