
Otti Kensington 580X360X100 Oval Basin Matt Pink
KENSINGTON FRENCH FLUTED BASIN
| Size | 580x360x100mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | French Fluted Detail Design |
| Â | Matte Pink Finish |
| Â | Oval Shape |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Taphole Recommendation | Suitable with 12 Oclock Taphole or None for Wall Tapware  |
| Â | (Not Recommended with 10 or 2 Oclock Taphole) |
Original: $248.29
-65%$248.29
$86.90More Images

Otti Kensington 580X360X100 Oval Basin Matt Pink
KENSINGTON FRENCH FLUTED BASIN
| Size | 580x360x100mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | French Fluted Detail Design |
| Â | Matte Pink Finish |
| Â | Oval Shape |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Taphole Recommendation | Suitable with 12 Oclock Taphole or None for Wall Tapware  |
| Â | (Not Recommended with 10 or 2 Oclock Taphole) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
KENSINGTON FRENCH FLUTED BASIN
| Size | 580x360x100mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | French Fluted Detail Design |
| Â | Matte Pink Finish |
| Â | Oval Shape |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Taphole Recommendation | Suitable with 12 Oclock Taphole or None for Wall Tapware  |
| Â | (Not Recommended with 10 or 2 Oclock Taphole) |
























