
Otti Matte White Portofino Solid Surface Basin 500 X 350 X 135 Mm (No Overflow)
| Size | 500 x 345 x 140mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | Portofino Solid Surface Basin |
| Â | Matte White |
| Taphole Recommendation | Suitable with 12 Oclock Taphole or None for Wall Tapware |
| Â | (Not Recommended with 10 or 2 Oclock Taphole) |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Â | Requires 32mm Waste, No Overflow |
Original: $349.87
-65%$349.87
$122.45More Images

Otti Matte White Portofino Solid Surface Basin 500 X 350 X 135 Mm (No Overflow)
| Size | 500 x 345 x 140mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | Portofino Solid Surface Basin |
| Â | Matte White |
| Taphole Recommendation | Suitable with 12 Oclock Taphole or None for Wall Tapware |
| Â | (Not Recommended with 10 or 2 Oclock Taphole) |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Â | Requires 32mm Waste, No Overflow |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Size | 500 x 345 x 140mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | Portofino Solid Surface Basin |
| Â | Matte White |
| Taphole Recommendation | Suitable with 12 Oclock Taphole or None for Wall Tapware |
| Â | (Not Recommended with 10 or 2 Oclock Taphole) |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Â | Requires 32mm Waste, No Overflow |
























