
Otti Oval Basin Matt White 500X340
| Size | 500 × 340 ×120 mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | Matte White |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Â | Requires 32mm Waste, No Overflow |
| Â | Â |
| Option color | Gloss white(OT5035) |
| Â | Carrara (OT5035CAR) |
| Â | Matte Black and Gloss White(OT5035MBW) |
| Â | Matte Black (OT5035MB) |
| Â | Matte Carrara(OT5035MCAR) |
| Â | Matte Grey (OT5035MG) |
| Â | Matte Pink (OT5035MP) |
Original: $186.60
-65%$186.60
$65.31More Images

Otti Oval Basin Matt White 500X340
| Size | 500 × 340 ×120 mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | Matte White |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Â | Requires 32mm Waste, No Overflow |
| Â | Â |
| Option color | Gloss white(OT5035) |
| Â | Carrara (OT5035CAR) |
| Â | Matte Black and Gloss White(OT5035MBW) |
| Â | Matte Black (OT5035MB) |
| Â | Matte Carrara(OT5035MCAR) |
| Â | Matte Grey (OT5035MG) |
| Â | Matte Pink (OT5035MP) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Size | 500 × 340 ×120 mm |
| Mounting | Above Counter |
| Features | Matte White |
| Â | Pop up Waste Sold Separately |
| Â | Requires 32mm Waste, No Overflow |
| Â | Â |
| Option color | Gloss white(OT5035) |
| Â | Carrara (OT5035CAR) |
| Â | Matte Black and Gloss White(OT5035MBW) |
| Â | Matte Black (OT5035MB) |
| Â | Matte Carrara(OT5035MCAR) |
| Â | Matte Grey (OT5035MG) |
| Â | Matte Pink (OT5035MP) |
























